خانه / اخبار / برگزاری کنکور سراسری سال 96 در مؤسسه نوردانش

برگزاری کنکور سراسری سال 96 در مؤسسه نوردانش

بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی نوردانش آزمون سراسری 1396 در پنج گروه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی ، هنر و زبان خارجه با حضور 317 داوطلب از بخش میمه و شهرهای جوشقان قالی و کامو در روزهای پنجشنبه 15/4/95 و جمعه 16/4/95 برگزار گردید.

جناب آقای دکتر محمدرضا زمانی نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در مؤسسه ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبین عزیز اظهار امیدواری نمودند که این مؤسسه بتواند با برگزاری این گونه آزمون ها بیش از پیش در خدمت مردم بخش و شهرهای دیگر باشد.

ایشان از همکاری فرهنگیان محترم آموزش و پرورش منطقه که با کوشش بی دریغشان در برگزاری هرچه بهتر این رقابت بزرگ تلاش نمودند، تشکر فراوان نمودند. همچنین از مساعدت و همیاری ادارات محترم بخش، بخشداری میمه ، شهرداری و شورای اسلامی شهرمیمه، فرماندهی انتظامی بخش میمه ، بیمارستان حضرت محمد(ص)، سازمان امداد و نجات هلال احمر میمه، دهیاری روستای ازان ، اداره برق منطقه میمه، سازمان آب و فاضلاب میمه، حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) و شرکت گازمیمه نیزتشکر و قدردانی ویژه نمودند.

ایشان همچنین از همکاری کلیه اساتید و کارکنان مؤسسه نوردانش و مساعدت بی شائبه مسئول برگزاری آزمون در این حوزه، مسئولان حفاظت آزمون و مدیران حوزه ها کمال تشکر و سپاسگزاری را نمودند.